Dlaczego jesteśmy liderem Funkcje programu Nowości  

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska
podczas targów w Warszawie

Zapraszamy Państwa do spotkania w czasie targów, które będą doskonałą okazją do zaprezentowania naszego oprogramowania specjalistycznego ProDentis - dla stomatologii, MEDICUS - dla medycyny ogólnej i stomatologii, Protetis - dla laboratoriów protetycznych.

Zaprezentujemy Państwu funkcjonalności EDM (m. in. e-Recepta, e-ZLA), które zgodnie z obowiązujacymi przepisami wdrażamy do naszego oprogramowania. Zapraszamy do przejrzenia bardzo interesujacych nowości, które w tym roku przygotowalismy dla Państwa w naszym oprogramowaniu. Odpowiemy Państwu na pytania dotyczące tego jakie rozwiązania wdrażamy aby pomóc Państwu w dobrym zabezpieczeniu danych zbieranych w oprogramowaniu ProDentis, Medicus i Protetis. Pokażemy, w jaki sposób nasze oprogramowanie spełnia wymogi rozporządzenia dotyczącego prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej (m.in. pełna rejestracja wszystkich zmian w karcie choroby pacjenta z podaniem przyczyny zmiany).

Zapraszamy do kontaktu z nami i dalszych rozmów na temat dalszego naszego oprogramowania w kontekście dokumentacji medycznej w tym e-Zwolnienia i e-Recepty i e-Skierowania oraz podpisu elektronicznego.

J.

 

 

 

© INFOTEL 2018 by INFOTEL WebDesign 2018