Dlaczego jesteśmy liderem Funkcje programu Nowości  

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska

7.A12.5 w hali nr 7

podczas targów

Zapraszamy Państwa do spotkania w czasie targów, które będą doskonałą okazją do zaprezentowania naszego oprogramowania specjalistycznego ProDentis - dla stomatologii, MEDICUS - dla medycyny ogólnej i stomatologii, Protetis - dla laboratoriów protetycznych.

Zaprezentujemy Państwu liczne nowości w naszym oprogramowaniu, ze szczególnym uwzględnieniem wymaganych komponentów EDM: eRecepty, eZLA. Zwrócimy uwagę na innowacyjne i oczekiwane przez Państwa rozwiązania: obsługę telefonii VOIP oraz System Kolejkowy.

Poruszymy kwestie związane z ważną tematyką zabezpieczeń i ochrony danych osobowych w świetle RODO. Odpowiemy Państwu na pytania dotyczące tego jakie rozwiązania wdrażamy aby pomóc Państwu w dobrym zabezpieczeniu danych zbieranych w oprogramowaniu ProDentis, Medicus i Protetis. Pokażemy, w jaki sposób nasze oprogramowanie spełnia wymogi rozporządzenia dotyczącego prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej (m.in. pełna rejestracja wszystkich zmian w karcie choroby pacjenta z podaniem przyczyny zmiany).

Zapraszamy do kontaktu z nami i dalszych rozmów na temat rozwoju naszego oprogramowania w kontekście dokumentacji medycznej w tym e-Zwolnienia i e-Recepty i e-Skierowania.

 

 

 

© INFOTEL 2018 by INFOTEL WebDesign 2018