Dlaczego jesteśmy liderem Funkcje programu Nowości  
Dlaczego jesteśmy liderem wśród programów dla stomatologii?
 
Program ProDentis kompleksowo obsługuje wszystkie czynności związane z obsługą pacjenta od strony medycznej i administracyjnej w gabinetach i klinikach stomatologicznych. ProDentis usprawnia również zarządzanie placówką i pracą personelu poprzez kontrolę pracy, finansów a także zużycia materiałów i leków.
 
W opinii naszych użytkowników (ponad 2000 gabinetów!) ProDentis jest najlepszym programem dla stomatologii.
 

10 powodów dla których warto mieć w gabinecie oprogramowanie ProDentis.

Oprogramowanie medyczne ProDentis jest doskonałym rozwiązaniem dla lekarzy stomatologów, którzy chcą usystematyzować prace z dokumentacją medyczną pacjentów.

Uporządkowana dokumentacja medyczna. ProDentis to kompleksowe narzędzie do prowadzenia pełnej dokumentacji medycznej wraz z archiwizacją wszystkich niezbędnych dokumentów w tym zdjęć. ProDentis współpracuje z większością systemów RVG (CRANEX, CYGNUS, DIGORA, DUERR DENTAL, FIMED, FONA, GENDEX, INSTRUMENTARIUM, KODAK/CARESTREAM, MORITA, OWANDY, PLANMECA, ROMEXIS, RSV, SATELEC, SCHICK, SIRINA, SOPRO, STERN WEBER, TRIANA, VATECH), z kamerami stomatologicznymi, aparatami cyfrowymi itd., co pozwala na szybkie przechwytywanie zdjęć do karty pacjenta.

Ergonomiczne rozwiązania w pracy z kartą pacjenta. Praca z graficznym diagramem uzębienia pozwala na szybkie uzupełnianie karty podczas kolejnych wizyt. Udostępnienie dodatkowych pól pozwala na prowadzenie szczegółowych opisów a dodatkowo zastosowanie wygodnych słowników procedur, zaleceń, rozpoznań (w tym ICD10) i lekospisu sprawia, że uzupełnienie karty pacjenta pozwala znacząco zaoszczędzić cenny czas lekarza.

Doświadczenie i gwarancja rozwoju. Program ProDentis cieszy się dużym uznaniem wielu tysięcy użytkowników. Dzięki temu, że ProDentis istnieje na rynku już od 13 lat, użytkownicy korzystają z ogromnego doświadczenia firmy INFOTEL SOFTWARE. Jest to gwarancją stabilnej pracy z programem, sprawnego wsparcia technicznego oraz ciągłego rozwoju programu w oparciu o najnowsze trendy, technologie i wymogi prawne.

Profesjonalna obsługa klienta i doskonałe wsparcie techniczne. Zastosowany w firmie INFOTEL SOFTWARE system zarządzania jakością ISO jest gwarancją profesjonalnego podejścia do klientów oraz wysokiej jakości oferowanych rozwiązań.

Program dopasowany do potrzeb gabinetów. Podział programu na funkcjonalne moduły: Gabinet lekarski, Recepcja, Gabinet RVG, Sterylizatornia oraz Administracja pozwala dopasować program do potrzeb małych jak i dużych praktyk lekarskich.

Doskonała praca w sieci komputerowej. Program doskonale sprawdza się w gabinetach wielostanowiskowych, a z programu jednocześnie może korzystać lekarz i recepcjonistka oraz osoba zarządzająca.

Mobilne rozwiązanie pracy z programem. Specjalna wersja programu pozwala na pracę z ProDentis na urządzeniach przenośnych tj. smartfony, tablety zarówno z systemem Windows, jak i MacOS, Android, iOS.

Pełna kontrola finansowa i medyczna. Szczegółowe statystyki pozwalają na pełna kontrolę pracy personelu od strony medycznej i finansowej. Mechanizm rozliczania prowizji lekarzy dodatkowo pozwala znacznie oszczędzić czas poświęcony na rozliczenie personelu.

Dodatkowe wsparcie dla specjalistów- karta Orto i Karta Perio. Dla lekarzy specjalistów w programie znalazły się dodatkowe karty – Ortodontyczna z analizami cefalometrycznymi jak również Periodontologiczna z automatycznym wykresem. Dzięki temu lekarz ortodonta nie potrzebuje wydawać pieniędzy na zakup dodatkowego oprogramowania – wszystko znajduje się w jednym systemie ProDentis. ProDentis to oszczędność czasu i pieniędzy.

Kompleksowe zarządzanie całym gabinetem. ProDentis to unikatowy system, który pozwala na zarządzanie gabinetem od strony medycznej (pełna dokumentacja medyczna pacjentów z wydrukiem recept, edytorem dokumentów, kartami dla ortodonty i periodontologa) od strony recepcyjnej (bogaty terminarz rezerwacji, rozliczenia z pacjentami, faktury, rachunki paragony fiskalne, raport kasowy) oraz od strony administracyjnej (magazyn zużycia materiałów i leków, bogate statystyki, rozliczenia personelu).

 
Dodatkowo wyróżnia nas:
  Mamy duże doświadczenie w branży stomatologicznej – program ProDentis jest obecny na rynku już 13 lat! Program jest stale rozwijany w oparciu o uwagi naszych użytkowników oraz nowatorskie rozwiązania, przy użyciu najnowszych narzędzi i programów. Obecnie prowadzimy kolejny projekt rozwojowy wdrożenia innowacyjnej technologii współfinansowany z dotacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.
  Profesjonalne prowadzimy i nadzorujemy projekty i prace informatyczne – potwierdzone Certyfikatem ISO 9001:2000 od 2004 roku.
  Od wielu lat współpracujemy z czołowymi dostawcami i przedstawicielami firm stomatologicznych w Polsce, dzięki czemu oferujemy ergonomiczne rozwiązanie pozwalające na współpracę obu programów i dołączanie zdjęć z RVG do karty choroby pacjenta w programie ProDentis. W ten sposób otwierając kartę pacjenta mają Państwo łatwy dostęp do pełnej dokumentacji pacjenta, obejmującej przebieg leczenia oraz wszystkie zdjęcia (zarówno z RVG, kamer jak i mikroskopów),
  Od wielu lat współpracujemy z Akademiami Medycznymi, m.in. w Warszawie i Szczecinie, dzięki czemu już podczas toku studiów studenci mogą zapoznać się z funkcjami oferowanymi przez program ProDentis.
  Świadczymy profesjonalną opiekę techniczną oraz pomoc zdalna oferowana naszym użytkownikom - wyspecjalizowany dział techniczny zawsze odbierze telefon.
  Cieszymy się zaufaniem kilku tysięcy użytkowników – dostępna lista referencyjna
  Oferujemy intuicyjny program poparty podręcznikiem oraz filmami instruktażowymi
  Nowoczesny terminarz - możliwość prowadzenie terminarza wizyt z podziałem na lekarzy i na fotele a także terminarz dla urządzeń - NOWOŚĆ!
  Ergonomiczna praca z diagramem uzębienia, pozwalająca na szybką i łatwą pracę nie zabierającą cennego czasu lekarza
  Wariantowe plany leczenia dla pacjenta - możliwość tworzenia różnych planów, uzupełnianych o zdjęcia wraz z pełnym planem kosztów leczenia,
  Współpraca z pracowniami protetycznymi poprzez możliwość zakładania zleceń protetycznych, uzupełnionych o dokumentację fotograficzną, wysyłanie ich do pracowni protetycznych a także rozliczanie ich kosztów - NOWOŚĆ!
  Możliwość ustalania praw dostępu dla pracowników do poszczególnych funkcji programu - NOWOŚĆ!
  System lojalnościowy oraz grupy rabatowe, które umożliwiają skuteczne realizowanie polityki marketingowej Państwa praktyki - NOWOŚĆ!
  Szczegółowe statystyki pozwalające na prowadzenie dokładnych zestawień finansowych i prowadzenie bieżących rozliczeń - NOWOŚĆ!
  Sporządzenie raportu kasowego - wydruki KP i KW, faktury, rachunki - NOWOŚĆ!
  Utrzymywanie komunikacji wewnętrznej pomiędzy lekarzami/ pracownikami kliniki poprzez komunikator wewnętrzny - NOWOŚĆ!
  Możliwość automatycznego informowania pacjentów o zbliżającej się wizycie za pomocą dedykowanych SMS-ów
  Prowadzenie magazynu materiałów i leków z uwzględnieniem terminu ważności preparatów oraz ich stanu granicznego - NOWOŚĆ!
  Mechanizm umożliwiający automatyczne sporządzania kopii zapasowych bazy danych
  Doświadczenie w produkcji oprogramowania medycznego, stąd w naszej ofercie znajdują się również programy: Medicus, FemMedis oraz Protetis,
 
© INFOTEL 2017 by INFOTEL WebDesign 2017