Obsługa programu ProDentis przez ekran dotykowy

Monitory dotykowe są coraz bardziej powszechniejsze w codziennym życiu. Pozwalają na szybszą obsługę urządzeń i ułatwiają pracę tym osobom, które nie lubią posługiwać się myszką. Technologia monitorów dotykowych miała swoją premierę już kilka lat temu. Dzięki przystosowaniu programu ProDentis do obsługi samą myszką - bez wykorzystania klawiatury już w 2004 roku na targach KRAKDENT zaprezentowaliśmy, jako pierwsi program ProDentis działający na ekranach dotykowych.

Od tamtego czasu pilnie obserwujemy rozwój monitorów dotykowych i wszystkie nowe funkcje w programie ProDentis tworzymy tak, aby łatwo było się nimi posługiwać poprzez ekran dotykowy. Odzwierciedleniem tego jest nasza karta pacjenta z diagramem uzębienia, którą dotykowo obsługuje się z ogromną łatwością.

Samodzielne stanowisko wprowadzania danych przez pacjentów z obsługa dotykowa

Ekrany dotykowe nie tylko doskonale sprawdzają się w pracy lekarza w gabinecie, ale mogę tez zostać wykorzystane do przyspieszenia obsługi pacjentów w recepcji.

Samodzielne stanowisko do wprowadzania danych to stojący w poczekalni komputer z ekranem dotykowym, pozwalający pacjentowi samodzielnie wprowadzić swoje dane. Prosty system zintegrowany z bazą programu ProDentis pozwala na łatwe i szybkie wpisanie danych przez każdego pacjenta. Stanowisko to może mieć również dostęp do Internetu, dzięki czemu umilimy pacjentowi czas oczekiwania na wizytę. Takie nowoczesne stanowisko spodoba się pacjentom.
   
Jakie korzyści daje zastosowanie samodzielnego stanowiska wprowadzania danych?
   
- przyspieszenie pracy recepcji - pacjent sam wypełnia swój formularz danych
- mniejsze zaangażowanie recepcji w obsługę pacjenta
- zmniejszenie ilości błędów przy wprowadzaniu danych pacjenta - pacjent sam wpisuje swoje nazwisko i inne dane w duże,czytelne okna
- prosta obsługa przez ekran dotykowy - pacjent szybko bez wysiłku wprowadzi swoje dane
- nowoczesny wygląd i funkcjonalność, która spodoba się pacjentowi
 
© INFOTEL 2017 by INFOTEL WebDesign 2017