Dlaczego jesteśmy liderem Funkcje programu Nowości  
Nowości w programie ProDentis

Program ProDentis stale rozwijamy przy ścisłej współpracy ze stomatologami z całej Polski. Stałe konsultacje i sugestie pozwalają nam rozwijać program tak, aby zwiększać komfort pracy lekarzy. Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie naszych użytkowników, a tym samym możemy stale udoskonalać nasz program.

Efektem naszych ostatnich wysiłków jest aż 18 nowych funkcji:

 
System eWUŚ - ZAUTOMATYZOWANA OBSŁUGA POTWIERDZEŃ UBEZPIECZENIA PACJENTA
W programie ProDentis wprowadzona została obsługa systemu potwierdzeń uprawnień pacjenta do ubezpieczenia. Weryfikacja uprawnień pacjenta. W przypadku gdy pacjent nie będzie posiadał uprawnień do ubezpieczenia program pokaże odpowiednią informację podświetlając pole oddziału NFZ kolorem czerwonym. Jeżeli system eWUŚ potwierdzi uprawnienia pacjenta do ubezpieczenia program powiadomi operatora o tym fakcie odpowiednim komunikatem i podświetli pole oddziału NFZ kolorem zielonym. Kolor żółty oznacza, iż nie zweryfikowano informacji o ubezpieczeniu pacjenta na dany dzień.
 
STERYLIZATORNIA - NOWY MODUŁ

Program w wersji v070 zawiera nowy moduł - Sterylizatornia. Jest to absolutna nowość, zupełnie unikatowe rozwiazanie wśród programów stomatologicznych!!!!
Moduł STERYLIZATORNIA jest odpowiedzialny za rejestrowanie i oznaczenie kodem kreskowym wysterylizowanych narzędzi medycznych oraz zanotowanie ich pobrania (użycia) podczas wizyty pacjenta. Obsługa funkcji sterylizacji odbywa się z wykorzystaniem drukarki kodów kreskowych oraz czytnika kodów kreskowych zintegrowanych z programem ProDentis.

 
Automatyczne pobieranie materiałów/leków z magazynu wraz z procedurą

W wersji ProDentis 6.072 pobieranie z magazynu leków oraz materiałów może przebiegać automatycznie. Po uprzednim wprowadzeniu na stany magazynowe leków i materiałów medycznych, można skorzystać z tej funkcji, definiując materiały i leki niezbędne do wykonania danego zabiegu.
Po naniesieniu w karcie choroby procedury, dla której zostały zdefiniowane leki lub/i materiały, program pozwala wprowadzić ilość zastosowanego do zabiegu materiału oraz dokonać szybkiego pobrania tej ilości z magazynu.

 
 
Obsługa TABLETÓW dotykowych - nowoczesne rozwiązanie
Obsługa TABLETÓW dotykowych powala na mobilną pracę z programem ProDentis. Wygodę gwarantuje przede wszystkim mobilna obsługa stanowiska RVG. Nowa przeglądarka zdjęć, dostosowana do obsługi mulititouch to zupełnie NOWATORSKIE ROZWIĄZANIE.

Wygodna, dotykowa obsługa i niewielkie gabaryty pozwalające na łatwą pracę, to nie jedyne zalety. ProDentis jako pierwszy program stomatologiczny posiada nowatorską przegladarkę zdjęć zgodną z formatem DICOM i dostosowaną do obsługi multitouch. Dzięki temu łatwo zdjecia oglądać, przesuwać, powiększać i zarządzać jego parametrami. JEST TO UNIKATOWE ROZWIĄZANIE W POLSCE!!!.

 

 
Synchronizacja terminarza ProDentis z kalendarzem Google i Outlook - pierwsze takie rozwiązanie w Polsce wśród programów stomatologicznych
Wiemy jak wygodne jest posiadanie przy sobie kalendarza z listą pacjentów umówionych na dany dzień. Od dziś dzięki możliwości przenoszenia terminarza z ProDentis do kalendarza w Google i Outlook możemy w łatwy sposób sprawdzić listę umówionych pacjentów z domu czy w komórce.
 
Wydruk eleganckich nalepek z terminami pacjenta
Dzięki współpracy programu ProDentis z małymi drukarkami naklejek ZEBRA, stworzyliśmy w programie możliwość wydruku eleganckich naklejek z zarezerwowanymi terminami wizyt pacjenta. Taką naklejkę można przykleić na wizytówkę gabinetu i wręczyć pacjentowi przed wyjściem z gabinetu.
 
Samodzielne stanowisko wprowadzania danych przez pacjentów z obsługa dotykowa - już w poczekalni.

Samodzielne stanowisko do wprowadzania danych to stojący w poczekalni komputer z ekranem dotykowym, pozwalający pacjentowi samodzielnie wprowadzić swoje dane.
Prosty system zintegrowany z bazą programu ProDentis pozwala na łatwe i szybkie wpisanie danych przez każdego pacjenta. Stanowisko to może mieć również dostęp do Internetu, dzięki czemu umilimy pacjentowi czas oczekiwania na wizytę. Takie nowoczesne stanowisko spodoba się pacjentom.

Jakie korzyści daje zastosowanie samodzielnego stanowiska wprowadzania danych?

- przyspieszenie pracy recepcji - pacjent sam wypełnia swój formularz danych
- mniejsze zaangażowanie recepcji w obsługę pacjenta
- zmniejszenie ilości błędów przy wprowadzaniu danych pacjenta - pacjent sam wpisuje swoje nazwisko i inne dane w duże, czytelne okna
- prosta obsługa przez ekran dotykowy - pacjent szybko bez wysiłku wprowadzi swoje dane
- nowoczesny wygląd i funkcjonalność, która spodoba się pacjentowi

 
Drukowanie nalepek z terminami wizyt pacjenta
Dzięki zintegrowaniu programu ProDentis z drukarką do naklejek, znacznie łatwiej jest wydrukować małą, estetyczną naklejkę z umówionymi terminami pacjenta. Naklejkę można nakleić na wizytówkę gabinetu i wręczyć pacjentowi.
 
Dopasowanie programu do wymagań rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej.
Obowiązek prowadzenia dokumentacji medycznej w formie elektronicznej wchodzi z datą 2014 r. Program ProDentis już jest dostosowany do wymogów rozporządzenia. Zawiera m.in. rejest wprowadzonych zmian, śledzący wszystkie korekty wpisów wprowadzonych przez użytkowników programu.
 
Nowe recepty na 2013, lista leków refundowanych ze stopniem refundacji, nowy lekospis
W programie ProDentis dostępne są już recepty w nowym formacie - z 22 znakowym kodem kreskowym wraz aktualnym lekospisem i listą leków refundowanych!! Wystarczy tylko papier przycięty do formatu recepty a ProDentis wydrukuje całą treść!!
 
Nowe, modne ikonki zabiegów

W odpowiedzi na sugestie naszych użytkowników, przygotowaliśmy zestaw nowoczesnych ikonek procedur do nanoszenia na diagram uzębienia.

Ikonki dostępne są w najnowszej wersji programu ProDentis.

 
Karta ortodontyczna
Jest to specjalny moduł przeznaczony dla lekarzy ortodontów.
Karta ortodontyczna to potężne narzędzie pozwalające na szczegółową adnotację wszystkich istotnych elementów w procesie leczenia ortodontycznego w sposób opisowy. Każdą pozycję w karcie opatrzono dodatkowo w bogate słowniki.
   
Analiza cefalometryczna
Moduł analizy cefalometrycznej przeznaczony jest dla lekarzy ortodontów.
Służy on do wykonywania analiz cefalometrycznych znanymi metodami Steinera, Schwarca, etc... lub według indywidualnych schematów. Na podstawie zbioru parametrów wejściowych, zdefiniowanych jednorazowo użytkownik może tworzyć różnego typu grupy wyników. W module tym także można zdefiniować własne szablony oparte na punktach konstrukcyjnych analiz lub dodatkowe, wprowadzone przez użytkownika.
 
Karta periodontologiczna
Jest to specjalna karta przeznaczona dla lekarzy periodontologów. Jest to bardzo praktyczne i bogate narzędzie przeznaczone do notowania wszystkich zmian związanych z chorobami przyzębia. Karta pozwala na zapis podstawowych parametrów badania periodontologicznego w tym głębokości kiesznek, furkacji, brzegu dziąsła etc. na kolejnych wizytach. Zapisane w tabelach dane można przenieść na automatycznie tworzone wykresy pokazujące parametry pomiarowe z zastosowaniem przejrzystej, barwnej prezentacji. Wykres można przekazać pacjentowi w formie wydruku wraz z wynikami badań w formie tabularycznej.
 
Samodzielne tworzenie wzorów wlasnych kart, zaświadczeń, skierowań itp

Edytor dokumentów to bardzo praktyczna funkcja pozwalająca na tworzenie własnych wzorów dokumentów, które mogą być wykorzystywane podczas wizyt.
Samodzielnie definiujemy, jakie dane mają pojawiać się automatycznie na każdym nowym dokumencie (np. imię i nazwisko pacjenta, pesel pacjenta, dzisiejsza data, nazwisko lekarza itp.)
Na wszystkich stworzonych poprzez EDIS dokumentach, istneje mozliwość zamieszczenia podpisu biometrycznego z wykorzystaniem elektonicznego tabletu.

   
Obsługa tabletów do podpisu biometrycznego przez pacjenta  
W odpowiedzi na sugestie naszych użytkowników, stworzyliśmy w programie ProDentis możliwość podpisywania dokumentów przez pacjentów za pomocą elektronicznych tabletów. Do współpracy z ProDentis wybraliśmy jedne z najlepszych tabletów dostępnych na rynku - Tablety Wacom serii STU z monitem LCD.
Urządzenie te wyróżnia przede wszystkim duży i czytelny ekran, gdzie widać jak wygląda złożony podpis, czy jest czytelny - jeszcze przed jego finalnym złożeniem pod dokumentem. Dodatkowo duża rozdzielczość i zaawansowany pomiar nacisku umożliwia dokładne odwzorowanie podpisu odręcznego. Tablety Wacom STU wyposażone są w ekran TFT LCD z krótkim czasem reakcji umożliwiającym składanie podpisu tak, jak to ma miejsce w przypadku papierowych wersji dokumentu. Technologia TFT użyta w STU charakteryzuje się również niskim zużyciem energii i oraz długą żywotności. - PREMIERA TABLETÓW ODBĘDZIE SIĘ NA TARGACH DENTAMED 2011, Wrocław 25-26 listopada 2011.
 
 
 
Obsługa drukarek fiskalnych i wydruk paragonów fiskalnych przez program
Przygotowaliśmy dla Państwa ogromne ułatwienie w procesie wdrażania fiskalizacji !!! Stworzyliśmy w programie ProDentis moduł do obsługi drukarki fiskalnej, pozwalający na wydruk paragonu fiskalnego dla pacjenta. Dla zapewnienia największego komfortu Państwa pracy, do współpracy z ProDentis wybraliśmy drukarki fiskalne firmy Posnet i Novitus.

Wykorzystanie modułu fiskalnego w ProDentis daje Państwu same korzyści:
   
- Cała obsługa drukarki fiskalnej odbywa się za pomocą programu ProDentis –programu, który służy Państwu od dawna w nowoczesnej i kompleksowej obsłudze pacjenta
  od strony medycznej, recepcyjnej i finansowej  
- Do programu wystarczy dokupić jedynie drukarkę fiskalną – jest o wiele wygodniejsza i mniejsza niż kasa fiskalna
- Drukowanie paragonu fiskalnego za pomocą ProDentis jest o wiele prostsze niż wbijanie kodów i korzystanie z samej kasy fiskalnej
- Dla Państwa wygody drukarkę fiskalną współpracującą z ProDentis można zakupić bezpośrednio u nas!!!  
 
Moduł synchronizacji danych miedzy różnymi lokalizacjami kliniki
Moduł synchronizacji danych służy do wymiany danych i plików pomiędzy rozproszonymi bazami danych. Moduł znajduje swoje zastosowanie, gdy klinika posiada więcej niż jedną placówkę i istnieje konieczność wymiany danych pomiędzy tymi placówkami.
 
Komunikacja z programem Protetis - elektroniczna wymiana zleceń z pracownią - jedyne takie rozwiazanie w Polsce!!!
 
Nowy grafik rezerwacji online dla pacjentów
Grafik online dostępny w najnowszej wersji oprogramowania pozwala użytkownikowi na pełną kontrolę umówionych poprzez internet wizyt. Każde zgłoszenie wysłane przez pacjenta ze strony gabinetu trafia bezpośrednio na pulpit komputera recepcyjnego, gdzie osoba odpowiedzialna za rezerwację wizyt może takie zgłoszenie zatwierdzić, lub przedzwonić do pacjenta w celu potwierdzenia danych.
 
Nowy moduł komunikacji SMS z pacjentami

Aktualizacja programu przynosi długo oczekiwane przez Państwa zmiany w komunikacji SMS z pacjentami. Wysyłane przez Państwa do pacjentów wiadomości SMS są obecnie nadzorowane. Program na bieżąco informuje o doręczeniu wiadomości SMS do pacjenta lub niemożność jej doręczenia.
Osobną bardzo istotną zmianą jest możliwość otrzymywania odpowiedzi SMS, napływających od pacjentów. Odpowiedzi SMS napływają bezpośrednio na komputer na stanowisko Recepcji lub stanowisko Lekarskie.

Programuumożliwia tqakże automatyczną wysyłkę sms'ów do pacjentów. Usługa ta dostępna jest do jednego typu raportu: PACJENCI UMÓWIENI W TERMINARZU ZA OKREŚLONĄ LICZBĘ DNI.
Po zadeklarowaniu przedziału zakolejkowania oraz przedziału dziennego, wszyscy pacjenci, którzy znajdą się w danym przedziale czasowym, dostaną sms'a z przypomnieniem o terminie wizyty u lekarza z odpowiednim wyprzedzeniem.

© INFOTEL 2017 by INFOTEL WebDesign 2017